O NAS

ANNA WARKOWSKA

Właścicielka firmy, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z ponad 9-letnim doświadczeniem księgowym w sektorze prywatnym oraz sektorze budżetu państwa.


LUNES

BIURO RACHUNKOWE

Pracujemy na licencjonowanym oprogramowaniu księgowym firmy COMARCH Optima.  W dobie zmieniających się przepisów swoją wiedzę ciągle uzupełniamy licznymi szkoleniami.

Współpracujemy z firmą „MARIMAR” – specjalistą do spraw szkoleń BHP, prawo pracy, ISO, przeprowadzającym również audyty, z Kancelarią Prawną SLA – adwokatami i radcami prawnymi wyspecjalizowanymi we wszystkich głównych dziedzinach prawa oraz studiem filmowym KRK STUDIO – specjalistami w dziedzinie filmów reklamowych, fotografii biznesowej i wielu innych.

Anna Warkowska

Oferujemy kompleksową pomoc od samego początku- od etapu zakładania firmy, poprzez doradztwo w zakresie optymalizacji i wyboru formy opodatkowania. Zajmujemy się obsługą rachunkową ksiąg handlowych, KPiR, obsługą kadrowo-płacową. Sporządzamy i przekazujemy zeznania i deklaracje do US, ZUS, GUS i innych organów państwowych. Nie musisz się już martwić w przypadku kontroli Administracji Skarbowej- to też jest po naszej stronie. Reprezentujemy naszych Klientów z należytą starannością. Odpowiedzialność i ryzyko za ewentualne błędy przejmujemy na siebie posiadając zabezpieczenie polisy OC Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A.